Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

zero - Częstochowa

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

Nazwazero
Adresal. Niepodległości 11
Strona wwwwww.klubzero.pl


O klubie

Klub muzyczny Zero znajduje się w miejscu dawnego klubu Tramwaj przy al. Niepodległości 11, który przez dwa lata funkcjonowania zdążył zaprosić do siebie wielu uznanych muzyków i zespołów. Nowymi właścicielami lokalu zostaliśmy my, czyli Marta Gruszczyńska, Mateusz Szkop, Mariusz Borowik oraz Robert Czyż, być może znani już Wam z innych projektów i przedsięwzięć artystycznych. Kombos jaki tworzymy nie jest przypadkowy. Po za oczywistym faktem przyjaźni jaka nas łączy głównym naszym motorem napędowym jest czasem pismo kulturalne Zero jakie tworzymy już od roku, a o którym możecie poczytać również na naszej stronie internetowej.

Klub w obecnym kształcie różni się znacząco od poprzedniego lokalu, choć główne jego składniki – scena i bar, pozostały na swoich miejscach. Przygotowując lokal staraliśmy się aby był on jak najbardziej przystępny i komfortowy zarówno dla naszych gości jak i występujących artystów. Dlatego też priorytetowym celem było zamontowanie klimatyzacji. Obecny obieg powietrza znajduje się w sali koncertowej i schładza rozgrzaną publikę oraz grający w oparach reflektorów zespół. Powiększyliśmy również bar a wyburzając jedną ze ścian powiększyliśmy znacznie horyzont z którego można obserwować wydarzenia na scenie. Również i backstage, czyli pomieszczenie dla zespołów, został powiększony i wyposażony w podstawowy sprzęt do ratowania życia ludzkiego w weekendowe noce, jak choćby lodówka ze schłodzonym piwem lub aneks kuchenny dla wygłodniałych artystów. Można by tak pisać jeszcze trochę ale już mi się nie chce. Zapraszam więc do obejrzenia zdjęć w myśl zasady video ergo sum.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję